Új szezon, új vezető, új tervek - Fejlődik a tereprali szakág

Még csak alig nevezték ki Horváth Lajos motorversenyzőt a MAMS tereprali szakág vezetőjévé, „Laller” máris belevetette magát a munkába. Aki ismeri a váci sportember elhivatottságát, az tudja, hogy ez jót jelent.

Bővebben
Kovács Ferenc Richárd: Az ifjú motoros úttörő szerepet vállalt endurocrossban

A Béta Motorsport Egyesület ifjú versenyzője, a #155-ös rajtszámmal versenyző Kovács Ferenc Richárd még csupán nyolc esztendős, de már most felnőtteket meghazudtoló módon, ésszel motorozva másodikként zárta az Endurocross Magyar Bajnokság ifi 50 cc-s kategóriáját.

Bővebben
Sportdiplomáciai siker: Horváth Lajos „Laller” lett a MAMS tereprali szakágának vezetője

A Magyar Motorsport Szövetség elnöksége Horváth Lajost választotta meg a motorosok/quadosok szervezeti képviseletére. A tisztség betöltése egy újabb komoly lépés a váci motoros karrierjében.

Bővebben
„Magyarország egyik legeredményesebb off-road csapata lettünk” - Horváth Lajossal beszélgettünk

Hosszú szezont tudhat maga mögött a Laller Racing Dakar Team csapata, amely mára Magyarország egyik legnagyobb kétkerekű off-road sportegyesületévé vált. A 2021 az eddigi fennállásának legsikeresebb versenyéve volt a Horváth Lajos által vezetett váci csapatnak, így evidens volt, hogy a bajnokságok végeztével leülünk egyet beszélgetni „Lallerrel”.

Bővebben
Díjátadó olasszal fűszerezve - Luca Pasini személyesen gratulált az NTR versenyzőinek

A 2021-es versenyszezon hivatalosan is véget ért, szombaton egy díjátadó ünnepség keretein belül adták át a gyorsasági szakág kispályás és felnőtt kategóriáiban a legjobbjaknak járó kupákat.

Bővebben
Újabb bajnoki cím Vácnak: A Laller Racinges Liszka Roland győzött a Magyar Enduro bajnokságban

A hétvégén Kaposváron rendezték a Magyar Bajnokság utolsó fordulóját, ahová Liszka Roland megnyugtató pontelőny birtokában érkezett meg. A Laller Racing Dakar Team pilótája előtt adott volt a feladat, és a Horváth Lajos „Laller” csapatában edződő fiatal nem is okozott csalódást.